آسانسور کارگاهی
افزایش عمر سرویس بکسل ها
ژوئن 6, 2017
آسانسور کارگاهی tcch
بالابرها بر اساس قابلیت حرکتی آن ها
مارس 11, 2021
نمایش همه

اجاره آسانسور کارگاهی

اجاره آسانسور کارگاهی

آسانسور کارگاهی از جمله تجهیزات بسیار مهم و کاربردی می باشد که در ساخت و سازهای بزرگ و مدرن به کار برده می شوند و انجام بسیاری از کارها بدون آن غیر ممکن می باشد . اجاره آسانسور کارگاهی از جمله روش های تهیه آن ها می باشد که بسیاری از کارخانه ها و شرکت ها و محیط های کارگاهی به جای خرید آن ها را اجاره می می کنند . در بسیاری از موارد اجاره این محصول برای کاربران مناسب تر از خرید آن می باشد .

آسانسور کارگاهی

با توجه گسترده شدن وسعت محیط های کاری از قبیل کارخانه ها و همچنین گسترش ساخت و سازهای بزرگ و نیاز به جابه جایی سریع افراد و تکنسین ها ، نیاز به تجهیزات کمکی در این محیط ها بسیار زیاد می باشد . به همین  دلیل استفاده از آسانسور ها یا بالابر کارگاهی مناسب ترین گزینه به شمار می رود  . آسانسور کارگاهی وظیفه حمل بار ، افراد مصالح و تجهیزات و … را در ارتفاعات مختلف بر عهده دارد .

استفاده از آسانسور کارگاهی در محیط های کاری که نیاز به حمل و نقل دارد ، علاوه بر سرعت بخشیدن به کار ها در بالا بردن ایمنی کار نیز به میزان زیادی موثر می باشد و موجب می شود تا جابه جایی مصالح و بار ها و تجهیزات و … سریعتر و ایمن تر صورت بگیرد و در نتیجه همین عامل دلیلی بر استفاده زیاد آسانسور های کارگاهی در مصارف مختلف می باشد .

ساخت پل ، تونل ، برج انتقال ، دکل ، دودکش ، نیروگاه ، سیلو ، ساختمان سازی ، راه سازی ، صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی و …. تنها تعدای از کارهایی می باشد که در آن ها به طو گسترده از این محصول استفاده می شود .

اجاره آسانسور کارگاهی

خرید یا اجاره آسانسور کارگاهی از جمله روش های تهیه و استفاده از این محصول می باشد و بستگی به صاحبان و مالکان پروژه دارد که آن ها را بخرند یا اجاره نمایند . اما به طور کلی برای بسیاری از پیمانکاران و مالکان و …. با توجه به سیاست های مالی یا شرایط پروژه و ….. خرید به صرفه نمی باشد و به همین جهت اقدام به اجاره آن می نمایند .

بیشتر بخوانید
تفاوت آسانسور کارگاهی و آسانسور

اجاره آسانسور کارگاهی برای پیمانکاران و مالکان پروژه می تواند فرصتی ایده آل و مناسب فراهم نماید به طوری که می توانند با صرف هزینه کم از آسانسور کارگاهی بهره ببرند و در نتیجه در زمان اندک کارهای خود را به سریع ترین شکل ممکن انجام دهند . تنها  نکته ای که در این میان وجود دارد دقت زیاد در انتخاب آن ها می باشد که باید به بهترین شکل و مناسب ترین نوع  انجام شود .

همانطور که در قسمت بالا نیز اشاره شد اجاره آسانسور کارگاهی می تواند بسیار مفید و سودمند باشد و فقط کافی است مراحل اجرا به درستی انجام شود .

مراحل اجاره کردن آسانسور کارگاهی

در صورت کوتاه بودن مدت زمان پروژه توصیه می شود تا به جای صرف هزینه کلان و خرید آسانسور کارگاهی آن را اجاره کرد . زیرا در صورت خرید آسانسور کارگاهی برای پروژه های کوتاه مدت ، کارفرما مجبور خواهد بود تا در پایان پروژه آن را به فروش برساند و در این میان یافتن خریدار و فروش آن دشواری های مربوط به خود را خواهد داشت . بنابراین به صرفه ترین راه ممکن به خصوص برای افرادی که شغلشان ساخت و ساز نمی باشد و تنها یک پروژه کوتاه مدت دارند اجاره آسانسور کارگاهی  می باشد .

افراد دیگری نیز وجود دارند که اجاره آسانسور کارگاهی را بر خرید آن ترجیح می دهند و آن  افراد کارفرمایان و پیمانکارانی می باشند که بر اساس سیاست مالی خود و همچنین میزان نقدینگی شان ، نیازی به صرف هزینه ی زیاد در بخش آسانسور یا بالابر نمی بینند و ترجیح می دهند تا سرمایه خود را برای بخش های دیگری صرف نمایند . به همین دلیل اجاره آسانسور کارگاهی برای این افراد کاملا به صرفه و اقتصادی می باشد .

نکات مهم برای اجاره آسانسور کارگاهی

اجاره آسانسور کارگاهی با توجه به مزیت هایی که دارد دارای حساسیت هایی نیز می باشد که حتما باید در نظر گرفته شود . نکات بسیار مهمی در این زمینه وجود دارد که قبل از اجاره آسانسور کارگاهی باید به آن ها دقت شود و مطابق با آن اقدام به این کار گردد . در زیر به بخشی از نکات مهم اشاره می کنیم .

  • ایمنی

ایمنی آسانسور کارگاهی به دلیل این که از آن برای حمل و جابه جایی نیرو و … استفاده می شود و به دلیل کاربرد در مکان های شلوغ ، بسیار حائز اهمیت می باشد و در نتیجه آسانسور انتخابی باید دارای بالا ترین میزان ایمنی باشد . این یک نکته مهم و اساسی در اجاره آسانسور کارگاهی به شمار می رود و برای اطمینان بیشتر بهتر است تا دارای تاییدیه ایمنی hse باشند .

  • برند و تناژ

برند و تناژ از دیگر نکات مهم و قابل توجه در اجاره آسانسور کارگاهی می باشند . از آن جایی که امروزه انواع آسانسور کارگاهی با برندهای مختلف تولید و عرضه می شوند که دارای کیفیت و میزان ایمنی و تناژ های متفاوت می باشند  ، بنابرین باید در هنگام اجاره دقت شود تا با توجه به نوع پروژه برند و تناژ مناسب را انتخاب نمود . برندهای معتبر و مطرح علاوه بر این که دارای ایمنی بالاتری می باشند ، قابل اعتمادتر هستند .

  • در دسترس بودن قطعات یدکی

قابل تهیه بودن قطعات یدکی  از دیگر نکات مهمی می باشد که در هنگام اجاره آسانسور کارگاهی باید مورد توجه قرار گیرد . در آسانسور های کارگاهی نیز همانند هر وسیله ی دیگر ، امکان ایجاد مشکل و خرابی وجود دارد و گاها نیز نیاز به تعویض قطعات به وجود می آید . در نتیجه باید دقت شود تا آسانسوری که اجاره می شود امکان پیدا نمودن قطعات آن برای تعمییر و جایگزینی فراهم باشد . این نکته به خصوص در جامعه امروزه  که کشور با تحریم های زیادی روبه رو می باشد ، اهمیت آن چند برابر می باشد . در بسیاری از برندهای آسانسور کارگاهی  تامین قطعات بسیار مشکل می باشد .

بیشتر بخوانید
بالابرهای کارگاهی در صنایع

مراحل اجاره بهترین و معتبرترین انواع آسانسور کارگاهی

 برای اجاره آسانسو کارگاهی نیاز هست تا مراحل مختلفی سپری شود . اما شما می توانید بهترین و معتبرترین برند را با تناژ های مختلف از ایستا صدر بدون طی کردن مراحل دشوار و به راحتی اجاره نمایید .

بدین منظور لازم است تا با متخصصین و مشاوران ما تماس بگیرید و با قرار دادن اطلاعات لازم در اختیار آن ها مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

پس از ارائه مشاوره و اطلاعات به روز  توسط متخصصین  ، کارشناسان و متخصصان از محل پروژه دیدن می کنند و سپس با بررسی هایی که انجام می دهند ، مناسب ترین و بهترین نوع آن به شما پیشنهاد می شود .

با انجام این مراحل در صورتی که طرفین رضایت کامل داشته باشند ، قرارداد اجاره منعقد می شود  که می تواند ماهانه یا سالانه باشد . بدین صورت می توان برای مدت زمانی که نیاز هست آن را اجاره نمود . لازم به ذکر است که در طی مدت زمان قرار داد شرکت ما در کنار شما خواهند بود و در صورتی که نیاز به هر گونه تعمیر و سرویس و … باشد کمک خواهد کرد .

هزینه اجاره آسانسور کارگاهی

قیمت از جمله مهمترین فاکتور ها در اجاره کردن می باشد . قیمت آسانسور کارگاهی با توجه به فاکتور ها و معیار های مختلف تعیین می شود و نمی توان قیمت ثابتی برای آن ها تعیین نمود . موارد بسیاری از قبیل برند آسانسور کارگاهی ، تناژ آن ، مدت زمان اجاره و  …. و همچنین شرایط اقتصادی جامعه و نرخ تورم و … از جمله مواردی می باشند که بر روی قیمت اجاره تاثیر می گذارند .

بیشتر بخوانید
کاربرد بالابر کارگاهی در نما و نظافت ساختمان

با همه ی موارد گفته شده شرکت تولید کننده آسانسور کارگاهی ایستا صدر در جهت رفاه حال عزیزان  بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسور کارگاهی را با ارزان ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد و شما می توانید مناسب ترین نوع آن را متناسب با پروژه خود با ارزان ترین قیمت اجاره نمایید .

برای اطلاع از شرایط فروش بالابر کارگاهی آلیماک با شماره ۰۴۱۳۶۳۰۷۶۲۶ تماس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 12 =

Shares