مهمترین دلایل ارتقاء آسانسور و بالابر کارگاهی

مشکلات رایج بالابر کارگاهی
عیب یابی مشکلات رایج بالابر کارگاهی
آگوست 19, 2021
تفاوت بین بالابر و آسانسور
تفاوت بین بالابر و آسانسور در ساختمان چیست؟
سپتامبر 21, 2021
نمایش همه

مهمترین دلایل ارتقاء آسانسور و بالابر کارگاهی

ارتقاء آسانسور و بالابر کارگاهی

تجهیزات و ماشین آلات سنگین مانند آسانسور و بالابر از اجزای اصلی ساخت و ساز در پروژه ها هستند. آنها دارایی های اساسی شرکت های ساختمانی هستند. به دلیل وظایف سنگین ، این تجهیزات و ماشین آلات برای همیشه دوام نمی آورند. با این حال ، اگر آنها را به درستی نگهداری کنید ، می تواند ماندگاری بیشتری داشته باشد.

اگرچه به خاطر داشته باشید که افزایش طول عمر تجهیزات به معنای فشار آوردن آن به انتهای خط نیست. در صورت خرابی تجهیزات سنگین مانند بالابرهای ساختمانی یا جرثقیل در محل کار ، تصادف می تواند رخ دهد. این نه تنها برای اپراتورها بلکه برای همه کارگران ساختمانی دیگر در مجاورت خطرناک خواهد بود.

دلایل ارتقاء تجهیزات ساختمانی مانند بالابر و آسانسور کارگاهی

ساخت و ساز یک تجارت و سرمایه گذاری در مواردی است که اهمیت زیادی دارد. باز هم ، تجهیزات سنگین مانند تجهیزات بالابر شما برای یک شرکت ساختمانی دارایی محسوب می شود. هرچه ابزارهای شما بهتر باشد ، خروجی پروژه شما می تواند بهتر باشد.

اگر برای ارتقاء تجهیزات ساختمانی خود مانند بالابرها و آسانسورها به دلایل خاص تری نیاز دارید ، در اینجا آنها را ذکر می کنیم:

بهبود ظرفیت پروژه

اگر چه تجهیزات قدیمی آسانسور کارگاهی شما هنوز هم می تواند کار را انجام دهد ، شما باید این سوالات را از خود بپرسید:

  • آیا تجهیزات قدیمی هنوز در محل کار کارآمد هستند؟
  • آیا هنوز کار را برای اپراتور و کارگران ساختمانی آسان می کند؟
  • آیا هنوز به دستیابی به ظرفیت پروژه مورد انتظار کمک می کند؟
بیشتر بخوانید
دستورالعمل های ایمنی آسانسور کارگاهی

اگر به هر یک از این سوالات “نه” پاسخ دهید ، ممکن است زمان ارتقاء تجهیزات ساختمانی شما فرا رسیده باشد. با کمک تجهیزات جدیدتر و کارآمدتر می توانید پروژه های بهتر و بیشتری را انجام دهید. اگر شرکت ساختمانی خود را به ماشین آلات بهتری مجهز کنید ، می توانید ظرفیت پروژه خود را برای یک سال افزایش دهید.

اگر هنوز تجهیزات فعلی خود را قابل تعمیر می دانید ، داشتن تجهیزات پشتیبان ضرری نخواهد داشت. این بدان معناست که شما در حال حاضر دو مجموعه تجهیزات برای استفاده دارید. و اگر تجهیزات شما دیگر برای کار ایمن نیستند یا هزینه نگهداری و راه اندازی آنها بیشتر از ارزش پروژه است – پس وقت آن است که در تجهیزات جدید سرمایه گذاری کنید.

ارتقاء تجهیزات بالابر کارگاهی به معنای دسترسی به جدیدترین فناوری ساخت و ساز است.

بر کسی پوشیده نیست که صنعت ساختمان یکی از مستعدترین صنایع در جهان است و تجهیزات ساختمانی جدیدتر به تنهایی می تواند خطرات بلایای ناشی از ماشین آلات سنگین را کاهش دهد. تصور کنید گزینه هایی با ویژگی های ایمنی پیشرفته دارید.

بهبود کیفیت کار

ممکن است آسانسورها و بالابرهای قدیمی را قبل از اینکه بتوانید آنها را به کار بیندازید به مراحل بیشتری نیاز داشته باشید. مطمئناً کار به پایان می رسد – اما به چه قیمتی؟ اگر ماشینهای شما دیگر آنطور که باید کار نمی کنند ، در بدترین حالت ممکن است باعث ایجاد یک پروژه شود.

اگر تجهیزات ساختمانی خود را ارتقا دهید ، آنها همانطور که انتظار دارید کار می کنند و کار را طبق برنامه انجام می دهند.

بیشتر بخوانید
تعمیر آسانسور کارگاهی

این کار را برای مقرون به صرفه بودن انجام دهید

ممکن است فکر کنید که تمام هدف نگهداری و تعمیر دستگاه قدیمی شما صرفه جویی در هزینه است. با این حال ، خرید تجهیزات جدید در بلندمدت مقرون به صرفه تر است.

با ارتقاء تجهیزات خود ، شما روی ماشین آلاتی سرمایه گذاری می کنید که بدون مراحل اضافی تعمیر و نگهداری که برای مدل قدیمی تر باید انجام دهید ، کار خواهند کرد.

از آنجا که ماشین آلات جدید شما نیازی به مراحل اضافی برای کار ندارند ، می توانید بودجه و هزینه های نگهداری را کاهش دهید.

ارتقاء ایمنی کارگران

تجهیزات قدیمی آسانسور یا بالابرهای ساختمانی می توانند در محل کار خراب شده یا از هم بپاشند و در محل حادثه ایجاد کنند. ارتقاء تجهیزات شما به معنی بهبود ویژگی های ایمنی است ، بدین معنا که شما امنیت بیشتری را در اختیار کارگران ساختمانی خود قرار می دهید.

شما نه تنها در مشاغل خود برای پروژه های بیشتر سرمایه گذاری می کنید ، بلکه در امنیت پرسنل خود نیز سرمایه گذاری می کنید. در حال حاضر موارد و مناطق خطرناک زیادی در یک محل ساخت و ساز وجود دارد و ارتقاء آسانسورها و بالابرها یا سایر تجهیزات شما به معنی نگرانی کمتر است. اما مطمئناً ، داشتن تجهیزات جدید با مسئولیت های جدیدی همراه است ، مطمئن شوید که آموزش تجهیزات مناسب را نیز انجام می دهید.

به طور کلی ، ممکن است گفته شود

اینکه تجهیزات شما یکی از بزرگترین دارایی های شما در صنعت است. اگرچه آنها بادوام ساخته شده اند – اما شما نمی توانید انتظار داشته باشید که برای همیشه دوام بیاورند. تلاش برای انجام این کار ممکن است منجر به ناکارآمدی در کار و بدون بازگشت شود.

بیشتر بخوانید
داربست آسانسوری متحرک

اگر ارتقاء آسانسورها یا بالابرها و سایر تجهیزات ساختمانی را نمی توانید در حال حاضر انجام دهید ، می توانید آنها را اجاره کنید.شما می توانید تجهیزات بالابر خود را از یک ارائه دهنده قابل اعتماد مانند ایستا صدر اجاره کنید تا بتوانید بدون هزینه زیاد از آسانسور و بالابر جدید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 6 =

Shares