آسانسورهای صنعتی آلیماک
آسانسورهای صنعتی آلیماک بهره وری را در طیف وسیعی از صنایع افزایش می دهد
آوریل 6, 2022
نکات مهم اجاره بالابر کارگاهی
نکات قابل ملاحظه قبل از اجاره بالابر کارگاهی
ژوئن 4, 2023
نمایش همه

اجاره آسانسور کارگاهی آلیماک

آسانسورهای صنعتی آلیمک یک راه حل دسترسی عمودی بادوام و قابل اعتماد برای تاسیسات صنعتی ارائه می کنند. آسانسورهای صنعتی به طور موثر مسافران و مواد را به مناطق مرتفع حساس در سایت‌های صنعتی منتقل می‌کنند و نیاز به بالا رفتن از پله را از بین می‌برند و ایمنی و بهره‌وری را افزایش می‌دهند.

مزایای استفاده از تجهیزات اجاره آلیماک

آلیماک دارای بیش از ۲۳۰۰۰ راه حل دسترسی عمودی در سراسر جهان است که همه آنها برای افزایش کارایی و ایمنی در محل طراحی شده اند. راه حل های دسترسی عمودی آلیماک به دلیل طراحی مستحکم و قابل اعتماد، با انواع موجود برای برآوردن نیازهای خاص بخش ها و شرایط مختلف، مورد توجه قرار گرفته اند.

محصولات اجاره ای آلیماک موانع دسترسی عمودی به سایت های ساختمانی و صنعتی را در چندین کشور از جمله فرانسه، بلژیک، هلند، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس و استرالیا که در حال حاضر محصولات اجاره ای ارائه می کنند، حل می کند. محصولات آلیماک موجود برای اجاره برای پروژه های ساختمانی جدید، تخریب، بازرسی، تعمیر و نگهداری و کارهای نما و سایر کاربردها ایده آل هستند. مزایای اجاره تجهیزات آلیمک بسیار زیاد است.

دسترسی به طیف کامل محصولات آلیماک

از طریق برنامه اجاره آلیماک، طیف کاملی از محصولات از جمله بالابر کارگاهی ، بالابرهای مواد، سکوهای حمل و نقل و سکوهای کار دکل نوردی در دسترس هستند. چنین تنوعی تضمین می کند که سایت های ساختمانی و صنعتی می توانند در صورت لزوم از راه حل های دسترسی پیشرو در صنعت آلیماک بهره مند شوند.

کاهش هزینه های کوتاه مدت و بلند مدت

پیشنهاد اجاره ای که از آلیماک در دسترس است، سهامداران را قادر می سازد تا هزینه های موجودی را کاهش دهند و در عین حال دسترسی به راه حل های دسترسی عمودی با کیفیت بالا در صورت تقاضا را در کوتاه مدت حفظ کنند. به طور مشابه، تجهیزات اجاره ای نیاز به هزینه اضافی برای سرویس و نگهداری در طول عمر آن را حذف می کند زیرا این تجهیزات توسط آلیماک مدیریت می شود.

بیشتر بخوانید
اجاره آسانسور کارگاهی

مدیریت کامل پروژه

آلیماک به مشتریان اجاره ای یک مدیر پروژه ارائه می دهد تا بهترین راه حل دسترسی عمودی را برای هر پروژه که شامل مهندسی برنامه، نظارت، برنامه ریزی، راه اندازی و خدمات حذف است، تعیین کند. تیم باتجربه ایستا صدر می تواند در مورد نیازهای ایمنی و لجستیکی کمک کند تا به مشتریان اجازه دهد تا بر اجرای عملیات سودآور تمرکز کنند.

جدیدترین محصولات

آلیماک به عنوان یک مبتکر صنعت، دائماً به دنبال تکامل محصولات خود مطابق با آخرین نیازهای صنعت است. هنگام انتخاب تجهیزات آلیماک، ذینفعان می توانند مطمئن باشند که به آخرین استانداردهای ایمنی و فناوری دسترسی دارند.

اجاره آسانسور کارگاهی آلیماک

اجاره آسانسور کارگاهی آلیماک

ناوگان اجاره ای آلیماک شامل بالابرهای کارگاهی Scando با ظرفیت حداکثر ۴۰۰۰ کیلوگرم و همچنین سکوهای حمل و نقل و بالابرهای مواد با ظرفیت های مختلف است.

  • قراردادهای اجاره انعطاف پذیر متناسب با نیازهای شما
  • ایده آل برای الزامات دسترسی عمودی کوتاه مدت یا موقت
  • نصب سریع و آسان
  • آموزش کامل به کلیه پرسنل عملیات ارائه شده است

سکوهای حمل و نقل آلیمک و بالابرهای مواد برای صنعت ساختمان

انتخاب سکوهای حمل و نقل و بالابرهای مواد توسط آلیماک راندمان جابجایی کالاها و مواد در سایت های ساختمانی را بهبود می بخشد. سکوهای حمل و نقل و بالابرهای مواد آلیماک برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند و عملکرد اضافی را برای افزایش بهره وری و بهبود ایمنی عملیات در محل ارائه می دهند.

طیف سکوهای حمل و نقل و بالابرهای مواد بر اساس طراحی متشکل از اجزای اساسی مانند واحد موتور، عرشه پلت فرم و دکل، تطبیق پذیری را ارائه می دهد. محدوده Alimak TPL به طور خاص برای سایت‌های ساختمانی کوچک‌تر، وزن‌های سبک‌تر و مکان‌های تنگ‌تر توسعه یافته است، در حالی که محدوده Alimak TPM می‌تواند بارهای سنگین را به سرعت و کارآمد به سطح لازم برساند.

بیشتر بخوانید
تفاوت آسانسور کارگاهی و آسانسور

محدوده TPL

محدوده Alimak TPL با ساختار مدولار جامد خود، فراتر از محدودیت‌های بالابرهای معمولی است و عملکرد اضافی و عملکرد فوق‌العاده‌ای را در مکان‌های تنگ ارائه می‌کند. ایده آل برای پروژه های ساختمانی کوچکتر، محدوده Alimak TPL را می توان برای انتقال بارهای تا ۲۰۰۰ کیلوگرم با سرعت ۱۲ تا ۲۴ متر در دقیقه به مکان های مرتفع در محل برای افزایش بهره وری استفاده کرد. ویژگی های اضافه شده شامل موقعیت دکل برگشت پذیر و طراحی دکل مثلثی، در کنار بارگیری آسان از سه طرف است.

محدوده TPM

برعکس، محدوده TPM Alimak برای جابجایی مسافران و اقلام بزرگتر و حجیم مانند پالت ها، بارهای پیش ساخته و لوازم در سایت های ساختمانی استفاده می شود. محدوده TPM انعطاف پذیری کامل را ارائه می دهد زیرا می توان آن را در داخل یا خارج سازه ها نصب کرد. این محدوده با ظرفیت های بزرگ از ۱۳۰۰ کیلوگرم تا ۴۰۰۰ کیلوگرم و ارتفاع بلند کردن ۲۰۰ متر، در شش پیکربندی مختلف موجود است.

هر دو محدوده TPL و TPM با دستگاه ایمنی امضای آلیماک و دستگاه حفاظت از اضافه بار برای ایمنی بهینه هنگام کار در کارگاه های ساخت و ساز شلوغ مجهز شده اند. به همین ترتیب، هر واحد دارای گواهینامه استانداردهای داخلی و بین المللی مورد نیاز برای آرامش بیشتر است.

علاوه بر این، طیف وسیعی از سکوهای حمل و نقل و بالابرهای مواد در شش گزینه پیکربندی مختلف با عرض های بین ۱٫۶ تا ۴٫۸ متر و طول های ۱٫۶ تا ۳٫۲ متر در دسترس هستند که این محصولات را به انتخابی همه کاره برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از کاربردها تبدیل می کند.

بیشتر بخوانید
مشخصات فنی آسانسور کارگاهی

 آیا برای انتخاب بهترین محصول برای یک پروژه ساختمانی به کمک نیاز دارید؟ شرکت ایستا صدر تمام تجهیرات آلیماک جهت استفاده در پروژه های ساختمانی فراهم آورده است . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از راه حل های دسترسی عمودی و یا دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با آسانسور کارگاهی آلیماک ، با کارشناسان شرکت با شماره ۰۴۱۳۶۳۰۷۰۲۲ تماس بگیرید.

منابع:

https://alimak.com/the-benefits-of-employing-alimak-rental-equipment/

https://alimak.com/alimak-transport-platforms-and-material-hoists-for-the-construction-industry/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

Shares