آسانسور کارگاهی- بالابر کارگاهی
مزیت های آسانسور کارگاهی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
کابرد آسانسور کارگاهی
انواع آسانسور کارگاهی (بالابر کارگاهی)
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
نمایش همه
آسانسور کارگاهی آلیماک

آسانسور کارگاهی آلیماک

شرکت ایستا صدر سارنده و طراح آسانسور کارگاهی آلیماک به طور تخصصی فقط در امر تولید این محصول فعالیت می نماید و افتخار همکاری با مجموعه های عظیم کشوری را در رزومه کاری داراست .

آسانسور کارگاهی جهت حمل نفر و بار و مصالح در مرحله نازک کاری ساختمان امری اجتناب ناپذیر می باشد و بیشتر پروژه های بالای ۳۰ متر ارتفاع این دستگاه را به عنوان تسریع دهنده کار انتخاب میکنند.

نصب در چاهک آسانسور با ابعاد کابین کوچک و نمای ساختمان توسط اکیپ مجرب این شرکت انجام میگیرد.

بالابر کارگاهی ساخت این شرکت به عنوان محصولی با کیفیت مطابق با استاندار روز دنیا و فراتر از شرکت های چینی در صنعت این مرز و بوم میدرخشد .

آنچه توانسته باعث موفقیت آسانسور کارگاهی آلیماک ساخت این شرکت گردد تعهد به کار و کسب رضایت مشتری و خدمات پس از فروش عالی و اعزام تکنسین فنی و و مجرب در اسرع وقت و تولید بهینه و افزایش توان رقابت پذیری شرکت می باشد.

شرکت سرمایه گذاری صنعتی ایستا صدر همواره در جهت ارتفای کنترل کیفی و اجرای مدیریت کیفیت و بهداست کار و ایمنی را سرلوحه و خط مشی خود قرار داده و در سایه عمل به موارد فوق موفق به دریافت رضایت مشتریان که رکن اساسی پیشرفت یک شرکت میباشد گردیده است.

به کار بردن رولیک هدایت شونده و لغزنده و سیستم ایمنی تست شده و آزمایش شده و ارایه صدها دستگاه به بازار و کسب تجربه لازم در جهت کارکرد بهینه آسانسور کارگاهی و بالابر کارگاهی می باشد .

استفاده از گیربکس متناسب و همگام با موتور ساخت موتوژن تبریز که تا امروز صدها دستگاه روانه بازار، و در مشغول به کارکرد می باشد.

خودکفایی در ساخت و تولید آسانسور کارگاهی آلیماک ایرانی توسط شرکت ایستا صدر ، تعجب شرکت های خارجی را در زمینه کیفیت و کارکرد این دستگاهها بر انگیخته است و گوشی از شعار بنیادی <ما میتوانیم > را تداعی میکند .

 

کاربرد آسانسور کارگاهی آلیماک در نازک کاری جهت حمل کج سیمان کاشی ملزومات مصرفی جابجایی نفر و پرسنل و مهندسین ساختمان به چشم میخورد

امروزه در سازه های بالای ۲۰ مترارتفاع عموما از بالابر کارگاهی استفاده میگردد.در سازه های مرتفع سد سازی ، نیروگاه ، معدن ، دودکش ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بالابر کارگاهی آلیماک نمو بیشتری به خود میگیردد. آسانسور های کارگاهی در چنین محیط هایی به آسانسور صنعتی یا بالابر صنعتی عنوان میگردد. کارکرد اصلی و کارایی چشمگیر این نوع از دستگاه روانسازی و تسریع و پیشرفت مشهود کار می باشد.

از طرفی شرکت تولید کننده آسانسور کارگاهی ایستا صدر نیز به بکارگیری سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر رضایت مشتری و استفاده از نیروهای مجرب در امر خدمات پس از فروش و تامین لوازم یدکی سریع توانسته در قله افتخارات این محصول همچون نگینی در برابر محصولات چینی و خارجی بدرخشد .

نقش مدیریت بی بدلیل در ارزش دهی به مشتریان و جانب داری از مشتریان اساس پیشرفت و تولید و سازندگی شرکت ایستا صدر در زمینه طراحی و ساهت آسانسور کارگاهی آلیماک ایرانی می باشد.

حضور فعال این دستگاهها در تهران – مشهد –شیراز – اصفهان – تبریز – کیش – آبادان سیرجان –بندعباس – قشم – ورامین –رشت – ارومیه – قزوین نمونه هایی از کیفیت و کارایی عالی بالابر های کارگاهی ساهت این شرکت می باشد .

همچنین صادرات به عراق – آذربایجان – دبی – بیروت – ترکیه از موفیت های این شرکت در نهادینه کردن صادرات توان فنی مهندسی ایرانی می باشد.

عزم جدی این شرکت در جهت ساخت رولیک -ترمز –شفت- تراشکاری – سکشن – مهاری – رنگ – سازه بالابر کارگاهی با استاندار ملی ایران برگ ذرین دیگری از شرکت ایستا صدر می باشد .

حذف سیستم کنتاکتوری و بکارگیری اینورتر اولین بار در خاورمیانه توسط شرکت ایستا صدر در سال ۱۳۸۹ طراحی و پیاده سازی شد .امروزه شرکت های خارجی رقیب در صنعت آسانسور کارگاهی کیفیت این شرکت و تابلو برق و محصول نهایی این شرکت را بهترین در ایران توصیف می کنند .

کیفیت و ارتفاع را با آسانسور های کارگاهی ایستا صدر تجربه کنید.

3 دیدگاه ها

  1. […] مشاوره فنی در مورد آسانسور های کارگاهی و آسانسور کارگاهی آلیماک می توانید با تیم فنی ایستا صدر تماس حاصل […]

  2. بهروز شمسی می‌گه:

    سلام و خسته نباشید یک سوال در مورد آلیماک
    آیا در تمام قطعات نصب برای آلیماک برای هر آلیماک دکل امداد تعبیه شده است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shares